1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Relux SH.P.K. është fabrikë prodhuese e materialeve ndërtimore, me seli në Magjistralen Prishtinë-Ferizaj km 6. Relux SH.P.K. kërkon të punësojë:

- 1x GRAPHIC DESIGNER (M/F)

Kualifikimi:

  • Njohuri në Adobe PHOTOSHOP,
  • Njohuri në Corel DRAW,
  • Njohuri bazike në video editim,
  • Njohuri bazike në përdorimin e pajisjeve për fotografi,
  • Aftësi të komunikimit në të shkruar,
  • Eksperiencë pune së paku një vit.

Kandidatët që dëshirojnë të aplikojnë duhet të dërgojnë CV-në e tyre në emailin në vijim: hr@relux-ks.eu

Shikime 6,139
Kategoria Art dhe Kulturë
Skadon 04/02/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet