1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

N Sport hapë konkurs për: 

 Shitës/e 

Në lokacionet: 

Prishtinë- Albi Mall

Fushë Kosovë- Avior

Prizren- Abi Carshia

Të gjithë  të  interesuarit të aplikojnë në emailin: info@nsportks.com

Shikime 6,690
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 04/02/23 (Skadon: SOT)
Orari Full Time
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management