1

Vende të lira pune (Taunita Interex)

Ruaj
Taunita Fish
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Taunita Interex hap konkurs për:

  • 2 Punëtor
Puna:
Shitje, pastrim dhe pjekje e peshkut.
 
Adresa :
Interex ne City Park.

Tel 044 897 407

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 01/02/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet