1

Pizzaman, Ndihmës Kuzhine

Ruaj
Pizzeria Bruni
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
 Pizzeria Bruni shpall konkurs për pozitat:
 
Pizzaman dhe Ndihmës Kuzhine
 
Kushtet e punës janë shumë të mira dhe rroge optimale, varësisht nga përvoja e punes.
 
Kërkojmë nga punëtori që të ketë aftësi të mira bashkëpunuese dhe përvojë në kuzhinë.
 
Adresa : Rruga Tirana, Pejton mbrapa Kompleksit Ramiz Sadiku - Prishtine 
 
Të interesuarit të na shkruajnë ne Viber ose WhatsApp ne këtë numër te telefonit : +38346908070

Shikime 5,196
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 26/01/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet