PREMIUM

Arkëtare, Sektoriste, Shitës/Depoist

Albi Market
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

hr@albicenter.com

 

Shikime 5,829
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 31/01/23 (5 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management