PREMIUM PLUS

Monter

Punto
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kompania “PUNTO SHPK” me seli ne Prishtine (magjistralja Prishtine – Fushe Kosove, KM 1), e specializuar ne shitjen e inventarit per zyre dhe administrate, perfaqesuese e brendeve te njohura ne kete lemi, shpalle konkurs per keto pozita:

MONTER

Kualifikimet dhe detyrat:

  • Shkolla e mesme
  • Pervoje pune (preferohet)
  • Aftesi te mira komunikimi dhe ne pune ekipore
  • Patent shofer te kategorise B
  • Montim dhe liferim te mobileve per konsumator
  • Detyra tjera qe percaktohen nga menaxhmenti

Te gjithe te interesuarit, te dergojne CV-ne ne email info@punto-rks.com apo ta sjellin ne showroom-in tone ne Magjistralja Prishtine – Fushe Kosove, km 1.

Shikime 5,614
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 26/01/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management