Tregu Group

Arkatare, Sektorist

	 	 

Konkurs Punësimi:

Tregu Group kërkon të zgjerojë familjen e saj duke shpallur konkurs pune për këto pozita:

  • Arkatare
  • Sektorist

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Përvojë pune të shitjes me pakicë.
  • Përgjegjësi për sektorin e caktuar.
  • Aftësi të mira komunimkimi.
  • Ambicie dhe motivim.

Apliko për tu bërë pjesë e një vendi të ngrohtë me kushte të mira pune.

Kandidatët që dëshirojnë të aplikojnë duhet  të aplikojnë permes:
Web:
www.tregugroup.com
apo e-mailit: info@tregugroup.com
apo ta dergoni CV-në numrin Viber: +383 49 933 576

Ju mirëpresim!

TAGS: Tregu GroupPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 2948
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC