Besle - Bakery & Cafe

Asistent/e Kuzhinier/e

	 	 

Bakery&Cafe është në kerkim të përmbushjes së pozitave të ekipit.

Inkurajojme te gjithe ju te cilet i besoni vetes suaj per aplikim ne kete pozite:

Asistent/e Kuzhinier/e

Përgjegjësitë dhe Detyrat:

 • Gatuan recetat e përgatitura nga Shefi i Kuzhinës;
 • Peshon dhe mikson përbërësit sipas recetës;
 • Rregullon ushqimet e gatuara në pjata sipas sasisë së përcaktuar dhe i bën gati për servirjen;
 • Bashkëpunon me Shefin e Kuzhinës për hartimin e recetave dhe menuve të reja;
 • Kujdesin për shërbim të klientëve;
 • Dhe detyra tjera të përcaktuar nga punëdhënësi.

KUALIFIKIMET PROFESIONALE

 • Shkollim i Mesëm (prioritet arsimi i lartë apo profesional në Kuzhinë);
 • Eksperiencë pune në fushën relevante;
 • I certifikuar sipas kërkesave profesionale të postit në fushën e ushqimit dhe pijeve; 
 • Shkathtësi në menaxhim të problemeve;
 • Aftësi të punës nën stres dhe afate kohore;
 • Njohuri të mira në procedurat e kujdesit ndaj klientit;
 • Aftësi ndërpersonale.

Te interesuarit te na dergojne CV e tyre se bashku me foto tek hr@besle.com.tr

Afati i fundit për aplikim është data 16 Maj 2019.

TAGS: BeslePrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 639
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC