1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

 

A&M MEGA STORE  hap vende tё lira pune pёr individёt e intersuar :

Pozitat:           

 Merchandiser/e;

 Arkatar\e;

 Asistent\e i\e shitjes;

 Sektorist/e;

Vendi i punës : Fushë Kosovë (Zona Industriale, Afer Kolegjit AAB)

Orari i punë: I plotë

Afati për aplikim: Deri më  07.01.2023

MËNYRA E APLIKIMIT:

Të interesuarit qe duan te bashkohen me kompaninë tonë mund të aplikojnë duke dërguar CV, referenca, dëshmi mbi kualifikimin dhe trajnimet, etj. në email:puno@am-megastore.com

Ju lutem të shënohet në subjekt Pozita dhe Qyteti.

 

Shikime 6,272
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 07/01/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management