1
PREMIUM PLUS

Zyrtar/e i/e Shitjes (5), Mirëmbajtëse (2)

Ruaj
Veli Furniture
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

v66

Bëhu pjesë e stafit në showroom - in më të ri në vend.
 
Pozitat e lira:
  • 5x Zyrtar i/e shitjes
  • 2x Mirëmbajtëse
Kushtet:
  • Me përvojë pune,
  • I/e shkathët dhe komunikativ-e,
Të gjithë të interesuarit ta dërgojnë CV përmes email-it velifurnitureks@gmail.com ose të na vizitojnë në showroom - in tonë në Shupkovc - Mitrovicë.
Numri kontaktues: +383 48 333 382

 

Shikime 6,211
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 07/01/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management