1
PREMIUM

Vendim - Përsëriten Konkurset (Përgjegjës i Sigurimit, Monitorues, Zyrtar për PR dhe Marketing dixhital)

Ruaj
Pallati i Rinisë
Follow
(LEXO MË SHUMË PËR KËTË KOMPANI)
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Shikime 1,838
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 13/12/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management