1
PREMIUM PLUS
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Mattise Patisserie hap konkurs për:

Kamarier/e
Shankist/e
Gotalarës/e

Lokacioni: Albi Mall

Mosha e preferuar: 
20-35 

Te gjithe ata/ato qe kane vullnet dhe dashuri per punen te aplikojne duke telefonuar ne numrin e telefonit: 049 848 682 (WhatsApp dhe Viber) ose në e-mail adresën emir.osmani@martius-ks.com

Shikime 6,081
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 05/01/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management