1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Duke marrë pjesë në kompaninë tonë reklamuese me vendndodhje në Prishtinë; Ne do të jemi të lumtur të vlerësojmë aplikimet e kandidatëve tanë të cilët synojnë të bëhen anëtarë të ekipit tonë duke prodhuar zgjidhje të shpejta:

Kriteret që po kërkojmë:

- Të flasë rrjedhshëm gjuhën turke të shkruar dhe të folur,
- Orari i punës nga e hëna deri të shtunën nga ora 09:00 deri në orën 18:00
- Njohuri të mira të programeve MS Office dhe përdorim të mirë të tastierës,
- I pajtueshëm me punën në grup, i suksesshëm në marrëdhëniet njerëzore dhe aftësi bindëse,
- Të hapur për vetë-zhvillim dhe inovacione,
- I jep rëndësi punës së orientuar nga klienti

Kompania ofron:

- Mundësi karriere në sektorin me zhvillim dhe rritje të shpejtë;
- Paga e lartë; 400-800 euro paga
- Bonuset e bazuara në performancë;
- Mundësi për të punuar me një ekip të ri dhe dinamik që zhvillohet për një qëllim të përbashkët;

Ju lutemi dërgoni CV-në tuaj me e-mail! mailto:esoftwarerks@gmail.com

Prishtine`de bulunan reklam firmamizda görev alarak; hızlı çözüm üretmek suretiyle takımımızın bir üyesi olmayı hedefleyen adaylarımızın başvurularını değerlendirmekten mutluluk duyacağız.

Aradığımız Kriterler:

- Türkçeyi yazılı ve sözlü olarak hakim olan,
- 09.00+18.00 arasi pazartesi-cumartesi calisma saatlerimiz
- MS Office programlarına hakim ve iyi klavye kullanabilen,
- Takım çalışmasına uyumlu, insan iliskilerinde basarılı ve ikna kabiliyeti olan,
- Kendini geliştirmeye ve yeniliklere açık,
- Müşteri odaklı calışmaya onem veren ve empati yetenegi gelişmiş,

Şirket Sağladıkları:

- Hızlı gelişen ve büyüyen sektörde kariyer fırsatı;
- Yüksek maaş;400-800 Euro arasi maas
- Performansa dayalı bonuslar;
- Ortak bir amaç için kendini geliştiren genç ve dinamik bir ekip ile çalışma olanağı;

Lütfen mail den CV gönderiniz!  mailto:esoftwarerks@gmail.com

Shikime 215
Kategoria Administratë
Skadon 04/01/23 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management