1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
WATER BOUTIQUE Kosova 
  • Agjent/e tregtar
  • Shitëse në Showroom 
  • Administratore
  • Hidraulik
Aplikantet në çift perbejne avantazh
 
Cka ofron kompania:
  • Page Bazë + % 
  • Kushte shume te mira pune
  • Trajnime brenda dhe jashte vendit
  • Adresa tek rrethi i flamurit Prishtine

Të interesuarit te kontaktojne ne WhatsApp +38349466425

Shikime 7,189
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 30/12/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management