1
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Asistent/e i/e shitjes - JYSK Prishtina Mall
 
Së shpejti, JYSK Prishtina Mall.
Kultura jonë e fortë e ekipit dhe angazhimi i juaj sigurojnë që ditët e punës të jenë sfiduese e argëtuese dhe që ju të keni mundësinë të bëni një ndryshim në JYSK.

Nëse keni aftësi të mira në shitje, shërbim ndaj konsumatorit dhe dëshironi të zhvilloni karrierën tuaj, atëherë aplikoni si Asistent/e i/e shitjes duke dërguar CV-në tuaj në hr@jysk-ks.com dhe përfitoni nga benefitet që JYSK ofron.

Afati për aplikim: 29.11-13.12.2022

Shikime 4,008
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 13/12/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management