PREMIUM PLUS

Arkatare (Podujevë, Ferizaj)

Kadiu Group
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kadiu Group, një kompani lider në tregtinë me auto pjesë dhe pajisjet e autoserviseve në Kosovë dhe Shqiperi, me nje eksperience mbi 28 vjeçare dhe me nje rrjet dyqanesh ne qytetet

kryesore ne Kosove, shpall konkurs per pozitat:

  1. Arkatare per Podujeve , Ferizaj:

Kriteret:

  • Te jete e moshes 23-35 vjec.
  • Te kete arsim te larte ne Degen Ekomonik (preferohet Finance).
  • Preferohet te kete nje eksperience si arkatare
  • Te kete aftesi shume te mira komunikuese
  • Te njohe programet baze ne perdorimin e kompjuterit

--------------------------------------------------------------------------------------------

Përfitimet tuaja nga punësimi tek kompania Kadiu shpk:

  • Trajnim dhe integrim intensiv dhe profesional
  • Vend pune modern dhe të sigurte
  • Pagë mbi mesatare dhe të rregullt
  • Zhvillim dhe rritje profesionale të karrierës tuaj

Te interesuarit mund te dergojne CV-ne e tyre ne adresën: hr@kadiu.al duke shenuar poziten per te cilin aplikon ne subjektin e emailit.

Shikime 5,501
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 29/12/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Ferizaj, Podujevë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management