Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Vend i lirë pune si Agjent i shitjes.

Kërkesat:

  • Të ketë përvojë pune në fushën e shitjes.
  • Të ketë patent shofer
  • Shkollimi preferuar shkolla e lartë
  • Përparesi për ata që kanë njojhe të gjuhëve vendase, angleze 
  • Aftësi të shkëlqyeshme të komunkimit,
  • Aftësi të shkëlqyeshme të shitjes, negocimit dhe bashkëpunimit,
  • Të jetë në gjendje të punoj në mënyrë të pavarur dhe grupore,
  • Të jetë fleksibil dhe të përgjigjet pozitivisht ndaj ndryshimeve

Te gjithe te interesuarit mund te na dergojne CV dhe leter motivuese ne emailin vefadecor@gmail.com 044 / 049 113 124

Shikime 6,544
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 28/12/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management