Citycall Prishtina
Telefonisten im Bereich B2B - Operatorë në fushën e B2B
Shpërndaje
	 	 

Citycall Prishtina

Wir stellen wieder ein und suchen Telefonisten im Bereich B2B. Unsere Auftragsgeber sind Instagram und Facebook. Bei uns Arbeiten sie auf Festgehalt, und das 27,5h Stunden in der Woche.

Wir suchen Telefonisten die Leads machen.

Wir bezahlen zwei mal im Monat.

Sie sprechen ein akzentfreies deutsch? Dann sind sie genau richtig bei uns! Bewerben sie sich noch heute telefonisch bei uns unter der +38344551732 Sie erreichen uns montags bis freitags von von 9:00 Uhr bis 17:00 Uhr und besuchen sie uns auf unserer Internetseite unter www.callcenter-prishtina.com

Kein Homeoffice!

 

Citycall Prishtina

Ne po punësojmë përsëri dhe kërkojmë Operatorë në fushën e B2B. Klientët tanë janë Instagram dhe Facebook. Ne punojmë me pagë fikse, dhe vetem 27.5 orë në javë.

Ne jemi duke kërkuar operatorë telefonikë per Leads.

Ne paguajmë 2 herë në muaj.

Ju flisni gjuhen gjermane shume mire atehere jeni ne vendin e duhur tek ne! Ju lutemi na kontaktoni me telefon sot në +38344551732 Ju mund të na kontaktoni nga e hëna deri të premten nga ora 9:00 deri në orën 17:00 dhe të na vizitoni në faqen tonë të internetit në www.callcenter-prishtina.com

Nuk bejme Homeoffice!

 

TAGS: City Call PrishtinaPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 2270
Kategoria Telekomunikim
Skadon Skadon: SOT
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
info@kosovajob.com | 045 11 14 14
FOLLOW US