Kamarier/e, Shankist/e, Kuzhinier/e

70s Food&Sweets
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Restauranti dhe Pastiqeria - 70's Food and Sweets

A je i motivuar dhe dëshiron të bëhesh pjesë e 70s Food&Sweets? Ne kemi pozita të hapura për Kamarier/e, Shankist/e dhe Kuzhinier/e ku ofrojmë mundësi punësimi me kontrata të rregullta të punës.

Kushtet për aplikim:
  • Të ketë të përfunduar shkollën e mesme
  • Të jetë i/e sjellshme
  • Eksperiencë pune në shërbim të tavolinave për pozitat
  • Kamarier/e
  • Eksperiencë pune në shërbim të banakut për pozitat Banakier/e
  • Eksperiencë pune në kuzhinë për pozitën e Kuzhinierit/ës
  • Të flas gjuhën Shqipe (preferohet dhe gjuha Angleze)
  • Të jetë ambicioz dhe i/e motivuar të punoj në një ambient ku frymon uniteti dhe mirëkuptimi!
Ju mirëpresim të aplikoni përmes numrit të telefononit (+383 (0) 48 28 28 28) ose të na shkruani direkt në rrjetet sociale Facebook @70sfoodandsweets , Instagram tek @70sfoodandsweets

Shikime 5,243
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 25/12/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management