Chameleon

Monter / Teren

	 	 

Po rritemi☺. Vende të lira të punës:

Monter/ Terren 

Kandidati duhet t'i plotësoj këto kushte:

1.Të ketë njohuri në brendimin e pvc foljeve, ceradave, veturave, xhamave etj

2.Të ketë njohuri mbi montimin dhe realizimin e 3D Reklamave

3.Të jetë bashkëpunues dhe të jetë në gjendje t'i përgjigjet detyrave në kohë

*Përparësi është edhe përdorimi i makinerive të shtypit digjital dhe njohuri bazike në Corel Draw / Adobe Illustrator dhe Photoshop

Oari: 09:00-17:00 / Prishtinë

Email: chameleonprint.ks@gmail.com

Numri i kontaktit: +377 44 77 48 77 / +377 45 577 570 

 

TAGS: ChameleonPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 4382
Kategoria Art & Dizajn
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
Koronavirus - Live
1032
të infektuar
a
789
të shëruar
a
29
të vdekur
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC