Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Punëtore me përvojë pune në Estetikë

SiBella's Beauty
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Në sallonin e bukurise "Sibella's Beauty" urgjent kërkohet:

  • Punëtore me pervojë pune në Estetikë

Page atraktive (me marreveshje)

Duhet te kene pervoje pune ne fushen e Estetikes, e ne vecanti per:

  • Thonje dhe Depilim


Paga me marreveshje.

Nr kontaktues +38349113366

Shikime 1,931
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 24/12/22 (20 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management