Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Banakiere (2), Shitëse

Dolcetto Vjosa
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Pastiqeria “Dolcetto Vjosa” shpall konkurs pune për:
  • Banakiere (2)
  • Shitëse
Lokacioni: Rruga C, Mati 1, Prishtinë
 
Për më shumë informata, ju lutem kontaktoni: Tel/Viber 044 111 090

Shikime 1,461
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 24/12/22 (23 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management