Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Bëhu pjesë e ekipit tonë dhe krijo përvojë të veçantë duke punuar në aktivitete promocionale për brende të ndryshme vendore dhe ndërkombëtare.
 
Aktivitetet promocionale do të mbahen kryesisht në bare dhe markete, ndërsa angazhimi do të jetë 4 deri 6 orë në ditë.
 
Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-të e tyre në:  promotions@vmtre.com
Nr kontaktues: 038666660 

Shikime 1,996
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 22/12/22 (21 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management