Chop Sandwich

Ndihmëse në Kuzhinë

	 	 

Per kompanine tone

Chop sandwich club eshte nje restorant i shpejte qe sherben sanduiç, supa, dhe ushqime te tjera te shpejta dhe te shendetshme. Jemi duke operuar nga Nentori 2018 me nje rritje te shpejte. Chop Sandwich Club ka nevoje per staf te perkushtuar ndaj punes dhe per nje sherbim sa me te mire ndaj klienteve tane.

Per me shume informata rreth Chop Sandwich Club vizitoni faqen tone te fejsbukut :
www.facebook.com/chopsandwichclub

Pozita e lire

Kerkojme ndihmëse në kuzhinë e cila ka njohuri bazike ne degen e gastronomise. Pozita është per nje periudhe afatgjate dhe me mundesi avancimi.

DETYRAT DHE PERGJEGJSITE

  • Pergaditje te sanduiçeve
  • Detyra te tjera rreth mirembajtjes se restorantit.

KUALIFIKIMET

  • Pervoja e punes ne fushen e gastronomise jep perparesi 

MENYRA E APLIKIMIT

  • Personat e interesuar mund te vijne cdo dite nga ora 5 deri ne oren 7 ne Chop Sandwich Club, apo duke kontaktuar ne numrat 049 151 993 & 044 991 738 

Adresa jone: Rruga Hajdar Dushi nr.42

 

TAGS: Chop SandwichPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1400
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC