Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

PAN Express shpallë konkurs për:

Shitës/e

Kërkohet:

  • Përgjegjësi në punë;
  • Aftësi të punës nën presion;
  • Aftësi për punë ekipore;
  • Pervoje pune (e deshirueshme)

Orari: I plote

Vendi: Prishtinë, Albi Mall

Te interesuarit te lajmerohen ne numrin: 048 107 101

Shikime 3,267
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 21/12/22 (11 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management