Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Punëtorë për Dhurata të Personalizuara/ Albi Mall

Zhabari Print
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Zhabari Print SHPK është kompani lider me rrjetin më të madh të dyqaneve të printimit dhe shitjes me pakicë në lëmin e printimit dhe shtypit përkratësisht personalizimit të dhuratave. Momentalisht  kompania "Zhabari Print Shpk" zhvillon aktivitetin e saj në 6 pika të shitjes në qytete të ndryshme të Kosovës si në: Prishtinë, Prizren, Mitrovicë, Ferizaj dhe Gjilan.
 
Zhabari Print kërkon të rekrutojë 4 punëtor djem dhe vajza me orar të plotë në pikën tonë në Albi Mall: 

 Detyrat dhe përgjegjësitë:
-Të jetë i gatshëm për punë ekipore.
-T’i përshtatet orarit fleksibil të punës.
-Të ketë qasje me përgjegjësi dhe përkushtim në punë.

 Përfitimet tuaja nga punësimi tek kompania Zhabari Print:

-Trajtimi i dinjitetshëm dhe trajnimi i vazhdueshëm Avancimi i metodologjisë së punës
- Vend pune të sigurtë
-Zhvillim dhe rritje profesionale të karrierës tuaj

Të interesuarit të kontaktojnë në emailin tonë zhabariprint@gmail.com ose në viber +383 49 108 100. 

 

Shikime 2,476
Kategoria Art dhe Kulturë
Skadon 21/12/22 (20 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management