Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM PLUS

Print Operator

ASHA Graphics
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Konkurs Pune


PRINT OPERATOR

Kriteret dhe aftësitë e nevojshme :

Të ketë njohuri në sektorin e printit/operacioneve
Të ketë njohuri në montimin/ prerjen e foljeve dhe letrës
Së paku një vit përvojë pune
Të ketë patentë shofer

Dërgo CV-n në email: info@ashagraphics.com

Shikime 1,728
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 24/11/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management