1
PREMIUM PLUS

Agjent/e Telefonik/e i/e Shitjes (Gjermanisht, Frengjisht)

Ruaj
Nutra Health & Wellnes
Follow
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Produkte Kozmetike dhe Mireqenie per Tregun Evropian.

Per here te pare mundesi per te punuar nga Shqiperia me produkte per Health & Wellness. Kontrate te rregullt pune per shtetasit Kosovare qe mund te punojne nga Kosova
Produkte te Vertete me Klientë që kanë shpallur interes për të blerë.
Gjuha e kërkuara : Gjermanisht, Frengjisht

  • Për Punëtorët e rinjë jepet një bonus mirëseardhje prej 800 euro në fund të periudhës së provës
Gjermanisht

Paga 4 euro/ora.

  • Mundesojme pune nga shtepia.
  • Mundesojme pune part/time.
  • Mundësojmë pune në fundjavë.

Ekipi eshte krejt i ri, mundesi fantastike per te qene pjese e nje historie te re.

Te gjithe te interesuarit mund te aplikojne ne emailin tone: nutrahealthtirana@gmail.com

Per me shume info Tel. / Whats Up ne 0693337960

Shikime 6,314
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 15/12/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management