Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Apliko per pune ne Finland!
A keni eksperience si CNC Operator dhe Saldues Metali dhe flisni gjuhen Angleze? Aplikoni duhe derguar CV ne email adresen: info@globalagency-ks.com per punesim ne Finland.
Kerkesat :

  • Kerkojme profesionist me experince pune ne industrit e permedura me se paku 3 deri  5 vjet;
  • Njohuri te Gjuhes Angleze;
  • Aftese te mira komunikimi;
  • Eksperiencë e fortë në saldimin e hekurit të zi 6-60mm (per saldues);
  • Pune ne dy turne;
 

Shikime 4,879
Kategoria Prodhim
Skadon 14/12/22 (4 ditë)
Orari Full Time
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management