Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Per partneret tone internacional kerkojme:

 • Account Executive/ Call Agent (10)

Cka kerkojme nga ju?

 • Gjuha gjermane
 • Pervoje te punes ne in- apo outbound
 • Motivim
 • Puna ne ekip

Cka ofrojme ne:

 • Mjedis te sigurte te punes
 • Kontrate e punes
 • Page mbi mesatare ne treg
 • Nje zyre te shkelqyer ne qender te Prishtines
 • Sigurime shendetesore
 • Bonuse
 • High end equipment
 • Mundesi per avancim dhe zhvillim ne pune

Ne pranojme aplikime deri ne daten 30.11.2022 Ne e-mail:

hr@zitadelleprishtina.com

Ose ne nr.

048-557-560

Shikime 7,276
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 11/12/22 (1 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management