1
PREMIUM PLUS
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Mind&Share shpall konkurs për 4 pozita të lira për femra:

1. Promotere në ambiente të hapura (4) paga mujore 450 Euro
E preferuar të aplikohet me shoqe apo familjare

Përgjegjësitë:

Aftësitë e kërkuara:

  • Të ketë pervojë pune e preferuar por jo obligative.
  • Të jetë e sjellshme dhe komunikative.
  • Mosha e preferuar është nga 18-35 vite.
  • Të ketë njohuri në shkathtësi në prezentim dhe shitje.

Benefitet e punëmarrësit:

Kontratë pune afatgjate dhe lajmërim i menjëhershëm si punëtore me kontratë pune e rregulltë.

Të gjithë të interesuarit të kontaktojnë në numrin e telefonit në viber: 043 866 799 apo thirrje telefonike deri në ora 20:00 dhe jo më vonë.
Apo mund të dërgoni CV-në me foto në email: mindshare.ks@gmail.com

Shikime 6,771
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 14/12/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management