Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

“AgroKor” sh.p.k. Shkabaj,shpall

Konkurs per vende te reja pune

1.Punetor ne sektorin e prodhimit - 2 vende

Orari i plote.

Nr. kontaktues – 045-321-271

Apo te paraqiten ne zyret tona ne Shkabaj rruga per Obiliq

CV, dokumentet tjera dhe foto te dergohen ne email burimenjerzore@agrokor-ks.com

Pershkrimi i punes:

Kryen pune te ndryshme brenda sektorit te prodhimit.

Shikime 8,055
Kategoria Prodhim
Skadon 10/12/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management