Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Arkitekt/e

Kaçinka
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kaçinka L.L.C, kompani ekzistuese Gjermano-Kosovare hap konkurs për pozitën Arkitekt në zyrën e saj të sapohapur në Ferizaj.

  • Ne planifikojmë dhe prodhojmë shtëpi modulare sipas standardeve Gjermane.
  • Për këtë kërkojmë arkitektë të interesuar dhe të përkushtuar.
  • Mundësisht me eksperiencë në planifikim të ndërtimit me dru.
  • Njohja e gjuhës angleze ose gjermane do të ishte përparësi.

Të gjithë kandidatët e interesuar mund të dërgojnë CV-të e tyre në adresën: dafina.shehu@kacinka.com CV mundësisht të jetë në gjuhë angleze.

Vetëm kandidatët e përzgjedhur në rrethin e ngushtë do të kontaktohen.

Afati për aplikim deri më 09.12.2022.

Shikime 5,121
Kategoria Arkitekturë
Skadon 09/12/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Ferizaj
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management