Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

NATURA THERAPY ka nevoj për

CALL OPERATOR

Për punë në qendër telefonike (Call Center) në Gjuhën Shqipe.

Përgjegjësitë e punës përfshijnë:

  • Shitje telefonike të produkteve
  • Kujdesi ndaj klientit;

Kushtet e punës:

  • Dëshirë për punë, mësim, avansim
  • Me ose pa eksperiencë pune

Kandidatët e përzgjedhur marrin trajnim falas të plotë (praktik dhe teorik).
Të gjithë kandidatët e interesuar të cilët i plotësojnë kushtet mund të dërgojnë CV

Numri kontaktues :045-956-000

Shikime 8,754
Kategoria Telekomunikim
Skadon 08/12/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management