Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Pozite e hapur ne TX-Uper

Kompania TX-uper hap konkurs per foles te gjuhes suedeze dhe norvegjeze.

Pozita: Call Agent (pranimi i thirrjeve telefonike per sherbime te klienteve)
Projekti: Platforma shitese ne Suedi dhe Norvegji

Tipi i punes: FULL TIME

 • TX-Uper eshte nje kompani outsource e bazuar ne Prishtine, e specializuar ne sherbime telefonike ne gjuhet skandinave. 
 • Pozita kerkon te jeni ne sherbim te klinetit permes thirrjeve telefonike. 

Kerkesat: 

 • Te jene te rrjedhshem ne gjuhen suedeze ose norvegjeze
 • Te jene te motivuar per te ndihmuar klientet
 • Te kene njohuri bazike ne programet Excel, Word dhe PowerPoint
 • Pervoja paraprake ne customer support eshte nje perparsi ne aplikim.

Cka ofrojme ne:

 • Paga fillestare nga 450 euro me mundesi te rritjes ne page dhe ne pozite.
 • Sigurimi shendetsor.
 • Te gjitha pagesat tatimore.
 • Zyre ne qender te Prishtines
 • Mundesi e punes nga shtepia
 • Shtese ne pagen mujore per kanditatet nga qytetet tjera
 • Trajnime te ndryshme per zhvillimin tuaj profesional

Kandidatet e interesuar per me shume informata rreth pozites se hapur, mund te dergojn CV-ne e tyre ose pytjet per informata me te detajuara ne email ose ne numrin e telefonit:

mergime@tadait.se 

+38349180793"

Shikime 7,340
Kategoria Telekomunikim
Skadon 08/12/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management