Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Agjent/e të Shitjes (30)

Premier HealthCare
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Per info shtesë
Tel : +38349272886
Email : Germancompany63@gmail.com

Kërkojmë Agjent/e të Shitjes (30)
Lokacioni : Gjithë teritori i Kosoves 

Kushtet që duhet plotsuar :

 • Shkollimi i mesem
 • Patent shofer kategoria B
 • Te ketë vetur personale ose ne shfrytzim shpenzimet i mbulon kompania
 • Të jenë komunikativ
 • Të ket interesim dhe vullnet per pune
 • Qiftet kan perparsi mashkull femer

Kushtet qe ofron Kompania

 • Paga 500 +
 • Orari:  17:00 deri 20:00
 • Udhtime jasht vendit me Kompani
 • Seminare nderkomtare çdo 3 muj
 • Mundesi punësimi dhe ne shtetet e bashkimit Europian

Shikime 7,942
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 07/12/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management