Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KEPA Colors Auto Service shpallë konkurs për pozitën:

  1. Mjeshtër në ngjyrosje dhe hekurosje të automjeteve.

Kriteret:

  • Kandidatët duhet të kenë eksperiencë pune në ngjyrosje, hekurosje të automjeteve.

Të interesuarit mund të aplikojnë përmes numrit të telefonit: 044 145 316 ose +383 46 700 050

KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management