Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Delivery, Kamarier, Shankist

Pano Pizza
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Pano Pizza shpall konkurs per keto vende te lira te punes:

Delivery
Kamarier
Shankist

Te gjithe ata qe jane te vullnetshem per pune dhe e bejne me dashuri punen ju lutem te na kontaktojne ne numrat tane te telefonit: 043857855; 048868686 (Whatsapp & Viber)

Shikime 5,631
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 02/12/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management