Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Relux SH.P.K., kompani prodhuese e materialeve ndërtimore, me lokacion në Magjistralen Prishtinë-Ferizaj, kërkon të punësojë:
(1) Mirëmbajtës/e të makinerisë.

Kriteret:

  • Të ketë afinitet për mirëmbajtje të makinerive të ndryshme, sidomos të makinerisë prodhuese;
  • Të ketë përvojë pune së paku 2 vite;
  • Të respektojë kolegët dhe orarin e punës.


Ne ofrojmë:

  • Vend të sigurt pune;
  • Sigurim shëndetësor;
  • 5 ditë pune në javë (vikendi pushim);
  • Nga një shujtë ditore;
  • Kontratë të rregullt pune.


Të interesuarit të aplikojnë përmes emailes hr@relux-ks.eu ose përmes numrit të telefonit 048200205.

Shikime 5,253
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 02/12/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management