1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Kerkojme punetor ne keto kategori:
  • Faturiste F (2)
Info bazike:
  • Full time (Punë me orar te plote)
Infot tjera mundeni me i marr ne pjesmarrje te intervistes 
Të interesuarat duhet te marin pjese ne intervist këtu :
 
Intervista mbahet cdo dite pune prej ores
9:00 deri oren 17:00
 
( TE GJITHA INFOT RRETH PUNES DHE POZITAVE JAPEN VETEM NE INTERVISTE )
 
Numer kontakti jane vetem per orientimin e lokacionit ne rast qe nuk mundeni me u konektu ne google maps:
049340000
049761601
 
Lokacioni ku mbahet konkursi :
Zona Industriale Fushë Kosovë (Miradi e poshtme) 
 
Lokacioni me Google Maps:
_____________________________________________________
INFO Për Komaninë Tonë (City.Sa)
Kompani 21 vjeçare me më shumë se 1500 artikuj
Merremi Me prodhime Vendore Me më shumë se 1200
Produkte vendore të ndryshme 

Kategoria Ekonomi, Financë, Kontabilitet
Skadon 01/12/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet