Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM PLUS

Kamarier/e, Ndihmës/e Kuzhinier/e

Salt Bistro
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Salt Bistro shpallë konkurs për këto pozita pune:
  • Kamarier/e
  • Ndihmës/e Kuzhinier/e

Kërkesat:

  • Njohuri elementare në lëminë perkatese;
  • I/e  përgjegjshëm/e, komunikues/e dhe bashkëpunues/e;

Të interesuarit/at të dergojne CV-në në këtë email adrese: redona.a@outlook.com apo te kontaktojne ne numrin e telefonit 044 985 582

Shikime 5,312
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 30/11/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management