Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Teknik të Laboratorit në Mikrobiologji dhe Pcr

Pinea Laboratory Medical Center
(LEXO MË SHUMË PËR KËTË KOMPANI)
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

hr@pineagroup.com

Shikime 5,260
Kategoria Shëndetësi, Medicinë
Skadon 30/11/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management