Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM PLUS

Shitëse (3)

Mama Mantia
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Shitëse (3)

  • Ofrimi dhe prezantimi i produkteve
  • Shërbimi i klientëve
  • Përgatitja e produkteve për shitje    
Menyra e aplikimit:
Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit 049/ 631-638 apo mund te dergojne CV ne e-mailin tone: info@mamamantia.com
Vendi i punes: Prishtine


Shikime 5,746
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 24/11/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management