Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM PLUS

Operator/e për Call Center në Gjuhën Spanjolle, Angleze, Italiane

Green Marketing
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kualifikimet/Kërkesat:

  • Njohje të Gjuhës Angleze ose Spanjolle ose Italiane
  • Shkathësi komunikimi
  • Eksperienca në shitje përbën avantazh
  • Fleksibilitet dhe punë në grup
  • Energjetik dhe i motivuar

Çka përfitoni ju ?

  • Pagë bazë + bonuse extra
  • Mundësi zhvillimi professional
  • Ambient i këndshëm dhe shoqëror
  • Kontrate Pune

Orari i punës:

E Hënë – E Premte 10:00-19:00

support@greenmarkeningks.com

Shikime 9,316
Kategoria Telekomunikim
Skadon 24/11/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management