Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

N Sport hapë konkurs për: 

 Shites/e dhe Depoist

Në lokacionet: 

Prishtinë- Albi Mall

Fushë Kosovë- Avior

Prizren- Abi Carshia

Të gjithë  të  interesuarit të aplikojnë në emailin: info@nsportks.com

Shikime 8,051
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 30/10/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management