Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Kamarier/e (5)

ZOI
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

ZOI caffe shpall konkurs për:

  • Kamarier/e (5)
Orari: 7:00 deri 22:00, 8 ore pune (Para dhe Pasdite), E diela pushim.
Ofrohen kushte te mira të punës.

Kandidatët e interesuar për punë mund të lajmërohen në numrin e telefonit 044450650

Shikime 6,012
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 29/10/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management