Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Agjent/e në Teren Part Time

Kompania Gjermane "Health Line" ofrone pozite pune per te gjithe te interesuarit:

  • Mosha 18+
  • Të posedoj patentshofer (Kategoria B) dhe vetur personale apo ne shfrytzim
  • Orari 17:00 - 21:00 PART TIME
  • Paga mujore 500€ ose me perqindje %
  • Mësimin e merr në kompani për vetëm 5 ditë trajnime.
  • Preferohet të jeni qift por edhe vetëm mundesh.
  • Udhtime jashtë vendit papagesë çdo 3 muaj.
  • Çdo 6 muaj seminare botërore në motiv dhe eksperiencë të jashtëzakonshme në shetitje.
  • Tereni i punës GJILAN me rrethin.

Dërgo CV në email addres :

healthlinecorporate@gmail.com

Per me shumë info kontakt (Gjate orës 10:00 deri 20:00 Whatsapp & Viber)

+38344173990

+38349645762

Shikime 6,986
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 29/10/22 (Ka skaduar!)
Orari Part Time
Lokacioni Gjilan
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management