Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Birra Peja SH.A., shpall konkurs për vende të lira të punës:

Pozita: Elektricistë (2)

Vendi: Pejë

Përgjegjësitë dhe detyrat:

  • Mirëmbajtja elektrike e makinave në prodhim.

Kualifikimet:

  • Sh.M. Teknike – Drejtimi elektroteknikë;
  • Përvojë punë profesionale prej së paku një (1) viti;
  • Preferohen trajnimet profesionale;
  • Aftësi të shkëlqyera për të punuar në ekip.

Të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit të mëposhtëm "Apliko".

Shikime 5,454
Kategoria Inxhinieri
Skadon 29/09/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Pejë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management