Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Sarajeva Steak House hape konkurs per:
  • Ndihmes kuzhinier,
  • Skarist,
  • Shankist/e,
  • Kamarier/e,
  • Enelares/e

Lokacioni: Prishtine, Prizren dhe Fushe Kosove

Menyra e aplikimit:

Te interesuarit mund te kontaktojne ne:  info@sarajevasteakhouse.com dhe numrin 045 684 132 nga ora 08:00-17:00

 
 

Shikime 9,326
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 30/10/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management