Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Shitëse - Prizren

Pandora
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Shpallje: 

Vend i lire i punes ne dyqanin e stolive "Pandora" ne Abi Çarshia - Prizren

Pozita: Shitese

Orari : 40 ore ne jave

Pandora eshte brend i njohur boteror i stolive per femra. Përvoja e mëparshme ne shitje është e domosdoshme (min dy vjeqare) dhe natyrisht dashuria për stolitë dhe markën PANDORA është thelbësore, gjithashtu të qenit plotësisht fleksibël.

Ju do të jeni pjesë e një mjedis dinamik dhe të frekuentuar ku fokusi kryesor është shitja e stolive të markës tone prestigjioze, dhe njekohesisht duke siguruar nje sherbim te shkelqyeshem per klientet.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV ne email adresen: pandora.prizren@gmail.com

Shikime 6,412
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 28/10/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management